Get Adobe Flash player

zima 2014zima 2014

Drodzy czytacze i słuchacze.

Optymiści i narzekacze.

Psujący i cierpliwi naprawiacze.

Nadeszła odpowiednia pora,

żeby odłożyć pilot od telewizora!

Zapraszamy do czytania,

malowania, bajek słuchania

i dobrych rzeczy wymyślania.

PIĘKNA MAMA

piekna mama

Drogie Panie, wielkimi krokami zbliżają się święta, sylwester, karnawał. Wraz nimi coroczne pieczenie pasztetów, ciast i patroszenie nieszczęsnego karpia. Do tego kupno prezentów, sprzątanie…, lista jest długa. Postarajmy się w tym całym świątecznym zamieszaniu znaleźć chwilę dla siebie.

Proponuję wypad do fryzjera i kosmetyczki. W dwie godziny można stworzyć cuda. W tym sezonie królują naturalne, ale eleganckie fryzury. Romantyczne fale i kolor OMBRE to hit tej zimy. Dla niewtajemniczonych OMBRE to rodzaj koloryzacji, polegający na stopniowaniu koloru włosów od ciemnych u nasady do rozjaśnionych na końcach. Jeśli chodzi o upięcia to oczywiście kok, ale w wersji z warkoczem. Może być wpleciony z boku lub po prostu warkocz zwinięty w misternego koka. Jeśli jesteś posiadaczką krótkich włosów styliści proponują wszelkie odmiany boba. Krótkie fryzury podkreśl kolorowymi pasmami w innym odcieniu, niż kolor główny. Wersja dla odważnych: kilka kosmyków pofarbuj od połowy ich długości, innym odcieniem - będą wyglądały na bardziej gęste.

       Jeśli fryzura już gotowa, pora zająć się naszymi dłońmi. Zimą bardziej są narażone na odmrożenia i pękanie. Zafundujcie sobie u manicurzystki gorącą parafinę sprawi, że skóra będzie delikatna i aksamitna. Ważne aby parafinę położyć na pomalowane już paznokcie, inaczej lakier nie będzie się trzymał. Największym hitem ostatniego czasu jest manicure hybrydowy czyli malowanie specjalnym lakierem, który utwardza się w Lampie UV. Lakier od razu jest suchy więc nie musimy marnować czasu na schnięcie. Idealnie sprawdza się również przy pedicurze. Zwykła emalia choćby nie wiem co zawsze odciśnie się w bucie. Przy hybrydzie nie ma takiej możliwości. Na rękach utrzymuje się ok. 2 tygodni, na stopach nawet miesiąc. Co do koloru : klasyczna czerwień lub wszelkie odcienie błękitu i granatu, ale najważniejsze żeby to właśnie nam się podobał.

       Więc drogie Panie pomyślcie wreszcie o sobie i zróbcie się na bóstwo. Czyż nam się nic nie należy?

 calliope

SALON CALLIOPE
ul. Polaka 4, Warszawa
22 643 62 92, 797 450 095
www.saloncalliope.pl

Zula Mol poleca

 

kupujnasze logo